امروز، دوشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۸

اگر پاس‌های نهایی ایران دقیق‌تر بود چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد؟

مربی تیم‌ملی از مصدوم نشدن ملی‌پوشان در بازی مقابل یمن ابراز خشنودی کرد.
اوسیانو کروز، مربی تیم‌ملی فوتبال در نخستین تمرین ملی‌پوشان پس از پیروزی پرگل مقابل یمن اظهار کرد: در درجه اول خوشحالیم که پس از بازی دوشنبه شب مصدوم نداریم. پیروزی در بازی نخست با نتیجه ۵ بر صفر نتیجه خوبی برای ماست اما مهم ترین مسئله این است که تمرکزمان را برای بازی بعدی مقابل ویتنام حفظ کنیم و آماده آن دیدار باشیم.
مربی تیم‌ملی درباره نظر رسانه‌های خارجی که پس از پیروزی پرگل تیم‌ملی مقابل یمن، ایران را شانس نخست قهرمانی در جام ملت‌ها می‌دانند، توضیح داد: فکر می‌کنم خیلی زود است که راجع‌ به قهرمانی صحبت کنیم. شما نمی‌توانید ساخت یک خانه را از سقف آغاز کنید و باید ستون‌های آن را ابتدا پایه ریزی کنید. ستون‌های خانه ما، بازی‌های گروهی است. 
اوسیانو در ادامه درباره ضعف بازیکنان در دادن پاس‌های نهایی به یکدیگر توضیح داد: من این سؤال شما را با یک لبخند جواب می‌دهم. ما ۵ بر صفر یمن را شکست دادیم و فکر کنید اگر در دادن پاس‌های نهایی دقیق‌تر بودیم چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد؟ البته می‌دانیم که نقاط ضعفی داریم و در هیچ بازی نمی‌توانیم مطلقا خوب باشیم و امروز روی نقاطی که باید بهتر باشیم، کار می‌کنیم. 
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما