امروز، سه شنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۸

۵ نکته از پیروزی ۵ گله ایران برابر یمن

 فاکس اسپورت در گزارشی پنج نکته برجسته از بازی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برابر یمن و پیروزی 5 بر صفر ایران را منتشر کرد.
به‌ گزارش ‌ایسنا، فاکس اسپورت درباره این دیدار به پنج نکته اشاره کرد که به شرح زیر هستند:
۱- نمایش پنج ستاره ایران
جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ تا الان منحصر به فرد بوده است. تیم‌هایی که انتظار داشتیم برنده زمین باشند، باخته اند و یا مساوی کرده‌اند، به همین خاطر خیلی‌ها فکر می‌کردند برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران هم چنین اتفاقی رخ دهد ولی نمایش قدرتمندانه ملی‌پوشان ایرانی باعث شد تمام شک و شبهات کنار زده شود.
۲- طارمی خیره‌کننده
بعد از مصدومیت بازیکنانی همچون سعید عزت اللهی، علی قلی‌زاده و کاوه رضایی و همین طور علیرضا جهانبخش، همه نگاه‌ها به سردار آزمون و مهدی طارمی بود تا جای خالی بازیکنان مصدوم را پر کنند. طارمی در موقعی که تیم‌ ‌ملی به او نیاز داشت توانست خوش بدرخشد و عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد.
۳- کارت قرمز گمشده؟
دیدار ایران و یمن فیزیکی دنبال شد، البته سخت‌ترین خطای بازی را سید مجید حسینی انجام داد، شاید بتوان گفت او شانس آورد که از داور کارت قرمز دریافت نکرد. مدافع ۲۲ ساله تیم ترابزون اسپورت در نیمه نخست تکل دو پا روی بازیکن حریف که می‌تواند با کارت قرمز داور روبرو شود.
۴- دژاگه قهرمان پنهان ایران
در حالی که تمام نگاه‌ها در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به مهدی طارمی و سردار آزمون است، اشکان دژاگه را باید قهرمان پنهان ایران بدانیم. او به خوبی بازی را کنترل کرد و در خط هافبک عملکرد خوبی داشت.
۵- انتظار ۴۰ ساله ایران به پایان می‌رسد
به نظر می‌رسد حالا باید انتظار داشته باشیم با این نمایش خوب انتظار ۴۳ ساله تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران هم برای قهرمانی در جام ملت‌های آسیا به پایان برسد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما