امروز، دوشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۸

پروین: برای آشتی برانکو و کی‌روش به دیوار خوردم! هم عراق را می‌بریم و هم ویتنام را، شک نکنید

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: بارها سعی و تلاش کردم تا اختلاف نظر بین برانکو و کی‌روش را حل کنم اما هر بار که خواستم این کار را انجام دهم به دیوار خوردم و کار پیش نرفت. 
علی پروین، در خصوص بازی دوشنبه شب تیم ملی کشورمان مقابل یمن، اختلافات برانکو و کی‌روش و موارد دیگر صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.
* برد خوبی مقابل یمن به دست آوردیم. نظر شما در خصوص این بازی چیست؟ 
به نظرم خیلی خوب بازی کردیم و امیدوار شدم، اما نباید از این مسئله غافل شویم که تیم ملی یمن هیچ‌گاه برای تیم ملی ایران مشکل‌ساز نبوده است.
* بازی مقابل یمن چقدر امیدواری به قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا به وجود آورده است؟ 
من به این تیم ملی و قهرمانی‌اش در آسیا خیلی امیدوارم چرا که تیم خوبی داریم و بازیکنان در این مدت اردوهای خوبی هم پشت سر گذاشتند، اما باید بپذیریم که مدعیان اصلی قهرمانی در جام ملت‌ها تیم‌هایی مثل ژاپن، کره جنوبی، عربستان، استرالیا و قطر هستند. 
* هواداران تیم ملی از دوشنبه شب به قهرمانی این تیم در آسیا امیدوار شده‌اند.
دقیقاً همینطور است و به نظر من در شرایطی که کشور ما دارد، شادی دل مردم از هر چیزی مهم تر است و امیدوارم ملی‌پوشان دست پر به ایران برگردند. 
* باز هم اختلافات بین برانکو و کی‌روش باعث به وجود آمدن حاشیه‌هایی در این روزهای تیم ملی شده است. شما از این مسائل خبر دارید؟ 
بله، در جریان این مسائل قرار دارم و چیزهایی شنیده‌ام، از آنها عاجزانه درخواست می‌کنم که این اختلافات را تا بعد از جام ملت‌های آسیا کنار بگذارند و اجازه دهند مسابقات جام ملت‌ها تمام شود بعد با هم تسویه حساب کنند. 
* می‌دانیم که شما بارها پیشقدم شدید تا این اختلافات تمام شود اما اینطور نشد. 
خیلی شفاف می‌گویم که من بارها از آقایان سلطانی‌فر، صالحی امیری و تاج خواستم تا به اختلافات برانکو و کی‌روش ورود کنند تا این مشکلات حل شود، اما اینطور نشد و از دست من هم بیشتر از این بر نمی‌آید، هر بار که خواستم اختلاف این دو نفر را حل کنم به دیوار خوردم و کار از پیش نرفت. من به خاطر ایران دوست دارم این اختلافات تمام شود، مطمئناً علاوه بر کی‌روش، سعی خواهم کرد با برانکو هم صحبت کنم تا این اختلافات تمام شود. الان زمان جواب دادن برانکو و کی‌روش علیه یکدیگر نیست.
* به نظر می‌رسد تیم ملی از نظر تاکتیکی تغییراتی داشته و هجومی‌تر بازی کرده است.
بله، باید هم این اتفاق رخ می‌داد، چرا که تیم ملی بهترین‌ها را در خط حمله دارد، اما من از یک چیزی می‌ترسم و آن این است که حاشیه‌ها به این تیم ضربه بزند، حالا که با این روحیه کار را آغاز کردیم و یک مربی باتجربه داریم و می‌توانیم قهرمان آسیا شویم، چرا باید وارد حاشیه شویم؟ 
* بازی‌های بعدی تیم ملی را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
به نظر من هم عراق را می‌بریم و هم ویتنام را و شک نکنید.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما