امروز، سه شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

از سوی معاونت فرهنگی دادگستری استان مسابقه بزرگ اسوه تقوا برگزار می‌شود

معاون قضایی و فرهنگی رئیس کل دادگستری استان فارس شناخت بزرگان علمی و اخلاقی کشور را یکی از راه های بسیار مفید و تأثیرگذار در راستای ارتقای رشد اخلاقی کارکنان و خانواده آن ها 
دانست.
حجت الاسلام والمسلمین سید صدراله رجائی نسب خاطر نشان کرد: در همین راستا مسابقه بزرگ اسوه تقوا پیرامون ویژگی های اخلاقی و عرفانی حضرت 
آیت ا... سید علی قاضی طباطبائی (ره) درسطح حوزه های 
قضایی استان فارس برگزار می گردد.
وی حضرت آیت ا... سید علی قاضی را از برجسته ترین عالمان عصر معاصر دانست و گفت: برجستگی ایشان به حدی است که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی(مدظله العالی) در خصوص ویژگی های این بزرگ اسوه تقوا و تجلیل از ایشان می فرمایند؛ «تجلیل از مرحوم میرزا علی آقا قاضی، یکی از کارهای بسیار مفید و کار بزرگی است، مرحوم آقای قاضی، یکی از حسنات دهر است. یعنی واقعاً شخصیت علمی و عملی ایشان، حالا اگر نگوییم بی نظیر، حقا در بین بزرگان کم نظیر است».
معاون قضایی و فرهنگی دادگستری استان فارس محورهای این مسابقه را پیرامون موضوعات نماز، اخلاق، قرآن، اهل بیت و اصول اعتقادات از منظر حضرت آیت ا... قاضی طباطبائی و ارتباط آن با قرآن کریم و عترت دانست و تصریح کرد: علاوه بر این موارد، ساخت کلیپ در خصوص موضوعات فوق و زندگی نامه معظم له از جمله محورهای این مسابقه خواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین رجائی نسب تصریح کرد: قضات، کارکنان دادگستری استان و همکاران شورای حل اختلاف استان فارس و خانواده  های محترم آنان اعم از همسر و فرزندان نیز می توانند آثار خود را حداکثر تا چهارم بهمن ماه سال جاری به این معاونت ارسال نمایند.
وی در پایان با بیان این که  از  نفرات برتر این مسابقه  در دهه فجر انقلاب اسلامی طی مراسمی تقدیر می گردد، خاطر نشان کرد: پنج نفر برتر این مسابقه به همراه دو نفر از اعضای خانواده با هزینه ایاب و ذهاب از طرف معاونت فرهنگی دادگستری استان به مشهدمقدس مشرف می شوند و به 14 نفر از رتبه های برتر که بهترین آثار را ارسال کنند کارت هدیه دو میلیون ریالی و به 14 نفر دیگر نیز بسته فرهنگی نفیسی اهدا خواهد شد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما