امروز، سه شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

آغاز نخستین روز کاری استاندار فارس با شرکت در آیین غبارروبی گلزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان‌های و

استاندار فارس گفت: می کوشیم همواره پاسداشت اهداف شهدای بزرگوار که همانا پاسداشت نظام مقدس جمهوری اسلامی، تبعیت از مقام عظمای ولایت و دفاع از حریم ملک و میهن بوده را سرلوحه پیشبرد امور قرار دهیم و با توسل به روح این شهدای گرانقدر خدمات صادقانه ای به مردم شریف استان ارائه کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت ا... رحیمی که نخستین روز فعالیت خود با عنوان استاندار فارس را با غبارروبی و زیارت قبور مطهر شهدا آغاز کرد، در جریان آیین تجدید میثاق با آرمان‌های شهدای انقلاب، گفت: شروع نخستین روز کاری با زیارت قبور شهدای گرانقدر به معنای پاس داشت این سرمایه همیشگی و ارزشمند است.
وی با بیان اینکه شهدا را همواره‌ زنده و در کنار خود حاضر و ناظر می‌دانیم، عنوان کرد: می کوشیم همواره پاسداشت اهداف این بزرگواران که همانا پاسداشت نظام مقدس جمهوری اسلامی، تبعیت از مقام عظمای ولایت و دفاع از حریم ملک و میهن بوده را سر لوحه پیشبرد امور قرار دهیم و با توسل به روح این شهدای گرانقدر خدمات صادقانه ای به مردم شریف استان ارائه کنیم.
استاندار فارس با تأکید بر لزوم توجه همه جانبه به خانواده معزز شهدا و ایثارگران، خاطرنشان کرد:  یکی از اقشاری که همواره کمترین انتظارات را داشته اند خانواده شهدا و ایثارگران هستند که بیشترین  هزینه را برای نظام و انقلاب داده اند؛ بنابراین سرکشی و تکریم خانواده آنان و شنیدن سخنان، راهنمایی ها و ارشادات آنها می تواند در حرکت‌های رو به جلو استان راهگشا باشد. 
دکتر رحیمی بیان کرد: بدون تردید مباحث و مشکلات این عزیزان نیز احصا و بررسی خواهد شد و در حد توان در رفع آنها تلاش خواهیم کرد.
استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه استان فارس با داشته ها و ظرفیت ها 
و همچنین چالش هایی مواجه است از ارائه برنامه‌ در حوزه های مختلف خبر داد.
وی دست و پنجه نرم کردن قشر جوان و تحصیلکرده با معضل بیکاری را یکی از دغدغه های امروز جامعه برشمرد و ابراز امیدواری کرد بتواند در دوران مدیریت خود بسترها و زمینه های لازم برای به کارگیری آنها در حوزه های مختلف استان را فراهم کند.
دکتر رحیمی با بیان اینکه موضوع آب به عنوان یک چالش جدی اقتصاد کشاورزی استان را تهدید می کند،  به تدوین روش های مختلف از سوی دولت تدبیر و امید در این راستا اشاره و اظهار کرد: در راستای این روش ها به دنبال کاهش چالش ها خواهیم بود.
وی همچنین رونق اقتصادی و جذب و جلب سرمایه گذاری را از دیگر اهداف مهمی دانست که در دوران مدیریت خود در دستور کار قرار خواهد داد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما