امروز، سه شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

سفر آسان و ارزان برای گردشگران با حمل و نقل ترکیبی

به گزارش روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس در حاشیه دومین نمایشگاه ملی گردشگری،هتلداری و صنایع دستی که در منطقه آزاد قشم برگزارشد.
مهندس علیرضا سیاهپور؛ مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان فارس مهم‌ترین زمینه توسعه زیرساخت‌های محور‌های مواصلاتی را چهارخطه کردن محور‌هاعنوان کرد.
مهندس سیاهپور با اشاره به حضور غرفه راهداری فارس در این نمایشگاه با هدف آگاهی رسانی به بازدیدکنندگان و گردشگران و همچنین ایجاد تعامل با سایر بخش های فعال در حوزه گردشگری با توجه به اهمیت راه ها در این صنعت اظهارداشت: چهارخطه شدن محور‌های مواصلاتی شیراز مرودشت، شیراز فیروزآباد، شیراز سپیدان و نیز آزاد راه شیراز اصفهان نقش تعیین کننده‌ای در تسریع مسافرت گردشگران داخلی و خارجی به استان فارس دارد.
وی با اشاره به اینکه در حوزه حمل و نقل و کاهش سن ناوگان و نیز ارتقای خدمات به گردشگران نیاز به حمل ونقل ترکیبی دارد، افزود: استفاده از حمل ونقل ترکیبی شامل ناوگان اتوبوسرانی و مترو در قالب ایجاد سفری ارزان و بدون دغدغه برای گردشگران است.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان فارس خاطرنشان کرد: زیربنای اقتصاد توجه به حمل ونقل و ناوگان عمومی است و در این راستا با ایجاد محور‌های مواصلاتی  شاهد رونق گردشگری در ابعاد مختلف در این استان هستیم. 
سیاهپور تصریح کرد: استفاده از اتوبوس‌های میدل باس نیز از دیگر توسعه ناوگان حمل ونقل جاده‌ای و عمومی است و برای رسیدن به این هدف از تمام توان و ظرفیت‌های این اداره کل استفاده خواهدشد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما