امروز، سه شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

زیباسازی المان ورودی شیراز- بوشهر تا پایان سال به اتمام می‌رسد

حسین حسن‌پور- تماشا 
شهردار منطقه چهار شیراز از اتمام عملیات زیباسازی المان ورودی شیراز از سمت جاده بوشهر خبر داد.
مهندس مهرجهانیان در گفت و گو با خبرنگار روزنامه «تماشا» با بیان اینکه عملیات عمرانی این سازه به اتمام رسیده، اظهار کرد: برای انجام عملیات نورپردازی منتظر تأمین اعتبار هستیم و  عملیات زیباسازی نیز در حال انجام است.
* کوچه باغ و دیوار گل در پارک کودک احداث می‌شود
وی در ادامه به احداث کوچه باغ گل در پارک کودک اشاره نمود و افزود: زمین کوچه باغ به مساحت دو هزار متر مربع است و فضایی مفرح را برای کودکان بوجود می آورد.
مهرجهانیان با بیان اینکه طراحی این کوچه باغ به اتمام رسیده، اظهار کرد: به زودی عملیات اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد.
شهردار منطقه چهار گفت: در نظر داریم تا محل تجمعی با ظرفیت سه هزار نفر در سطح منطقه را احداث نماییم و تاکنون نیز چندین محل مورد مطالعه قرار گرفته است.
وی افزود: عملیات جدول گذاری، کانیوا گذاری نیز در سطح منطقه با توجه به نیاز شهروندان و بر اساس برنامه زمانبندی در حال انجام است.
مهندس مهرجهانیان اظهار کرد: لوله گذاری به طول سه کیلومتر در بولوار عدالت جنوبی حد فاصل خیابان فتح المبين تا عادل آباد و انشعاب با اعتبار بیش از یک میلیارد تومان در حال انجام   است.
* چهار میلیارد تومان روکش آسفالت در منطقه انجام شده است
شهردار منطقه چهار شیراز با بیان اینکه رفاه شهروندان منطقه در اولویت برنامه های ما قرار دارد، گفت: در هر کوچه و خیابانی که مورد نیاز شهروندان بوده و یا هر مکانی که احتیاج به آسفالت داشته بالافاصله عملیات ترمیم و روکش آسفالت انجام شده است.
مهرجهانیان افزود: تاکنون بالغ بر ۴ میلیارد تومان عملیات روکش آسفالت در سطح منطقه انجام گردیده است.
وی با بیان اینکه تعمیر کلیه بوستان های منطقه در دستور کار قرار دارد و تا پایان سال تمام این پروژه همچنان ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: عملیات زیرسازی و زیباسازی در پارک ۷ هکتاری کشن در حال انجام است و حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
شهردار منطقه چهار شیراز گفت: با توجه به برنامه زمان بندی شده پارک ۷ هکتاری کشن در خردادماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید و مورد استفاده شهروندان قرار می گیرد.
وی با بیان اینکه توجه به سلامت شهروندان و همچنین استفاده از مد های دیگر حمل و نقل در جهت تحقق شعار انسان محوری از اهداف ما است، افزود: در تلاش هستیم با توجه به مساحت منطقه و جمعیت ساکن در منطقه مسیر دوچرخه سواری بزرگی را طراحی نماییم و مسیرهایی نیز مورد مطالعه قرار گرفته اما هنوز به 
جمع بندی لازم دست نیافته ایم.
* خیابان سرباز تعریض می‌شود
مهندس مهرجهانیان با بیان اینکه تعریض خیابان سرباز در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد: تمام منازل مسکونی در محوطه تملک شده است اما پرونده تملک چندین ملک تجاری در دادگاه در جریان است و منتظر رأی دادگاه هستیم تا به محض صدور حکم عملیات اجرایی را آغاز نماییم.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما