امروز، سه شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

با برد برابر استقلال خودمان را ثابت می‌کنیم

مدافع با تجربه تیم فوتبال سپیدرود رشت با بیان اینکه تیمش در دیدار برابر استقلال برای کسب سه امتیاز به زمین خواهد رفت، گفت: با برد برابر استقلال خودمان را ثابت خواهیم کرد.
رضا نورمحمدی، با اشاره به دیدار پیش روی تیمش برابر استقلال اظهار داشت: ما برای بازی‌های خانگی برنامه ریزی ویژه ای داریم و روی تمام امتیازات این بازی ها حساب کرده ایم اما متأسفانه باخت بدی برابر صنعت نفت در خانه داشتیم که این موضوع روی تیم ما تأثیرگذار بود.
وی افزود: بازی برابر استقلال سخت است اما تیم ما شرایط خوبی دارد و همه برای این برد روحیه خوبی دارند. بازیکنان و کادر فنی هم قسم شده ایم تا با پیروزی برابر استقلال خودمان را ثابت کنیم و شکست خانگی هفته گذشته را فراموش کنیم.
مدافع با تجربه سپیدرود در مورد اینکه آیا کسر 6 امتیاز از استقلال خوزستان در روحیه سپیدرود تأثیر داشت یا خیر، تصریح کرد: ما به سایر تیم ها کاری نداریم. شرایط ما به خوبی در حال جلو رفتن بود که بازی را بربر صنعت نفت واگذار کردیم و آن شکست برای ما ناراحت کننده 
بود. حالا هم به خاطر شکست در آن مسابقه می‌خواهیم که نتیجه خوبی برابر استقلال بگیریم و سه امتیاز شیرین بازی را به هوادارانمان هدیه کنیم.
تیم فوتبال سپیدرود رشت در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور روز جمعه در ورزشگاه شهید عضدی میزبان استقلال تهران خواهد بود. 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما