امروز، سه شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

احمد نوراللهی: نیم فصل دوم چهره متفاوتی از پرسپولیس خواهید دید

هافبک میانی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با بازی خوبی که از خود به نمایش گذاشتیم و مستحق پیروزی بودیم و به آن دست پیدا کردیم.
احمد نوراللهی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه آزادی گفت: توانستیم با کمبود نفراتی که داشتیم ۳ امتیاز دیگر را از آن خود کنیم.
وی تأکید کرد: بازیکنان ما از جان مایه می گذارند و این تلاشی که آنها می کنند قابل ستایش است. ما هر آنچه در توان داشتیم برای موفقیت تیممان بکار بسته ایم و خوشبختانه بازی خوبی هم انجام دادیم و شایسته کسب ۳ امتیاز هم بودیم.
احمد نوراللهی در خصوص قضاوت داور این دیدار  هم گفت:  عملکرد او در مجموع خوب بود البته شاید چند اشتباه هم داشت که آن هم طبیعی است و هر داوری این اشتباهات را انجام می دهد.
مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که چرا پرسپولیس در بازیهای اخیر خود با حداقل امتیاز به پیروزی می رسید، تصریح کرد: شما شرایط تیم ما را می دانید بضاعت ما همین است. ما چند مصدوم داریم، از پنجره نقل و انتقالات هم محروم بوده ایم ولی مطمئن باشید در نیم فصل دوم و با جذب بازیکنان جدید چهره متفاوت از پرسپولیس خواهید دید.
وی در خصوص حمایت هواداران از سیدجلال حسینی هم گفت: او شایسته این حمایت است. سال ها برای تیم ملی و پرسپولیس زحمت کشیده است. بنابراین باید این چنین مورد حمایت قرار بگیرد.
نوراللهی در پایان خاطرنشان کرد: از همه هواداران ممنون هستیم که در این سرما به ورزشگاه آمده و از تیمشان حمایت کردند و باعث پیروزی ما برابر ذوب آهن شدند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما