امروز، سه شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

اختصاص ٢٥ ميليارد تومان براي اشتغال فراگير روستايي در فارس

مدیرکل امور روستایي و شوراهاي استانداري فارس با اشاره به اختصاص ٢٥ ميليارد تومان اعتبار براي اجراي طرح‌هاي اشتغال فراگير روستايي به روستاهاي اين استان در سال ٩٧، ابراز اميدواري كرد كه تا پايان امسال اين ميزان اعتبار تخصيص يابد. 
سید کمال پاک‌فطرت در گفت‌و‌گو با ایسنا منطقه فارس به اعطای بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان ویژه طرح‌های اشتعال فراگیر روستایی با وام‌های کم‌بهره در سال ۹۶ اشاره و خاطرنشان کرد: ضمن تخصیص کامل این میزان اعتبار، حدود ۹۰۰ شغل نیز ایجاد شد. 
وي ادامه داد: مقرر شده كه تسهيلات اختصاص يافته به اجراي طرح‌هاي اشتغال فراگير روستايي امسال در فارس با همكاري سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره‌كل ميراث فرهنگي و سازمان جهاد كشاورزي استان از طريق بانك سينا به متقاضيان داده شود. 
پاک فطرت با یادآوری اینکه طرح‌هاي معرفی شده به بانک از طرف سازمان‌های صمت و جهاد کشاورزی و اداره کل میراث فارس بیش از سه برابر ظرفیت است، گفت: اميد است هرچه سريعتر شاهد اعطا و دريافت تسهيلات طرح‌هاي اشتغال فراگير روستايي باشيم. 
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس همچنين خاطرنشان كرد كه فارس از استان‌هايي است كه سال گذشته همه تسهيلات پيش‌بيني شده براي اجراي اين طرح‌ها را به طور كامل جذب كرد. 
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما