امروز، سه شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

تأمین منابع مالی کنارگذر شمال شرقی شیراز در بودجه سال ۹۸ مدنظر قرار می‌گیرد

سرپرست استانداری فارس مهندس با تأکید بر اهمیت پروژه کنارگذر شمال شرقی شیراز در تسهیل حمل و نقل، خاطرنشان کرد: مقرر شد در تامین منابع مورد نیاز این پروژه در بودجه سال ۹۸ اهتمام ویژه ای داشته باشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس یداله رحمانی در بازدید از پروژه کنارگذر شمال شرقی شیراز با تأکید بر اهمیت این پروژه به عنوان یکی از پروژه‌های زیرساختی در حوزه راه‌های استان، افزود: این مسیر به طول 36 کیلومتر در 4 قطعه در حال اجرا است.
وی با بیان این که مجموع اعتبارات این 4 قطعه بر اساس قراردادهای منعقده 167 میلیارد تومان است، اظهار کرد: قطعا قیمت تمام شده پروژه بیش از 200 میلیارد تومان خواهد بود.
سرپرست استانداری فارس با بیان این که  قطعه اول این کنارگذر به طول 14 کیلومتر 100درصد پیشرفت فیزیکی داشته و 6 کیلومتر از آن در مسیر تردد قرار داد، عنوان کرد:  در این بازدید مقرر شد جلسات شورای ترافیک به منظور بررسی این مسیر و رفع نواقص احتمالی تشکیل شود تا با به بهره برداری رسیدن آن مردم بتوانند از خدمات زیرساختی ایجاد شده، بهره مند شوند.
وی ادامه داد: قطعه دوم این پروژه به طول 7 کیلومترتاکنون 34درصد و قطعه 3 به طول 8 کیلومتر، 80درصد پیشرفت داشته است؛ همچنین پیمانکار قطعه انتهایی به طول 7 کیلومتر انتخاب شده و در مرحله تجهیز کارگاه برای آغاز عملیات 
اجرایی است.
مهندس رحمانی با تأکید بر اهمیت این پروژه در تسهیل حمل و نقل، خاطرنشان کرد: مقرر شد در تامین منابع مورد نیاز این پروژه در بودجه سال 98 اهتمام ویژه ای داشته باشیم.
وی افزود: در جلسه ای که به منظور مشخص شدن پروژه‌های دارای اولویت استان در بودجه سال آتی برگزار می‌شود نیز پروژه کنارگذر شمال شرقی شیراز به عنوان یکی از این پروژه‌ها در نظر گرفته خواهد شد.
سرپرست استانداری فارس ابراز امیدواری کرد: با تامین منابع مناسب برای این پروژه و تلاش و اهتمام پیمانکار و دست اندرکاران آن، کنارگذر شمال شرقی شیراز طبق زمان بندی تعیین شده به بهره برداری برسد.
پروژه کنارگذر شمال شرقی شیراز به طول 36 کیلومتر شامل تقاطع کیلومتر صفر، قطعات الف، ب و ج بوده که از محدوده رو به روی شهرک زیبا شهر شروع شده و در محدوده پلیس راه شیراز-فسا به پایان می‌رسد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما