امروز، چهار شنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸

آیین اختتامیه هفته فرهنگی شهر جدید صدرا برگزار می‌گردد

هفته فرهنگی شهر صدرا امروز به کار خود پایان می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر گفت: مراسم اختتامیه هفته فرهنگی شهر صدرا امروز 15 آذرماه ساعت 15 در مجموعه گرین لند این شهر همزمان با اختتامیه جشنواره فیلم و عکس شهر جدید من برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: این هفته، برای شهر صدرا از لحاظ فرهنگی بسیار پربار بود؛ بیش از 4هزار نفر از نمایشگاه دیدن کردند که اغلب مسئولین استانی، اساتید هنر، پیشکسوتان، هنرمندان، هنرجویان و دانشجویان رشته‌های هنری سطح استان بودند و این رویداد در کنار تآثیر فرهنگی که داشت، توانست به شناخته شدن هرچه بیشتر شهر صدرا و پتانسیل‌های فرهنگی و هنری آن کمک کند.
دکتر حاجی پور درخصوص جشنواره فیلم و عکس شهرهای جدید نیز خاطرنشان کرد: همزمان با اختتامیه این نمایشگاه، آثار برتر جشنواره فیلم کوتاه و عکس شهروندان شهرهای جدید کشور نیز معرفی خواهند شد. وی افزود: این جشنواره در شهریورماه برگزار گردید و پس از ارزشیابی‌های بعمل آمده توسط شورای عالی جشنواره از میان کل شرکت کنندگان در کشور 3 فیلم کوتاه و 3 عکس برگزیده و از بین 290 اثر شرکت کننده در شهر جدید صدرا، 10 فیلم کوتاه و 10 عکس برگزیده را انتخاب نموده که در این مراسم معرفی می‌گردند و به نفرات برتر هر بخش تندیس و هدیه نقدی تعلق می‌گیرد.
وی افزود: این مراسم که با حضور معاونین وزیر راه و شهرسازی و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرپرست استانداری فارس و دیگر مقامات و هنرمندان پیشکسوت استان برگزار می‌گردد، شامل برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری منجمله سخنرانی مقامات محترم حاضر در مراسم، اجرای گروه کر پارسه، اجرای گروه آمابیل، اجرای موزیک و کلیپ اختصاصی جشنواره، رونمایی از کتاب جشنواره و معرفی روابط عمومی‌های برتر شهرهای جدید کشور در برگزاری جشنواره است که می‌تواند برای مخاطبان بسیار جذاب باشد.
مدیرعامل شرکت عمران صدرا در آخر تأکید کرد: کلیه علاقه مندان به شرکت در آئین اختتامیه جشنواره می‌توانند به مجموعه فرهنگی توریستی گرین لند واقع در شهر صدرا مراجعه نمایند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما